Licytacje pojazdów

01

Sprowadzanie pojazdów mechanicznych z terytorium USA i Kanady, cieszy się ogromną popularnością.

Ich nabycie jest możliwe w wyniku procesu jakim są licytacje. Nasza firma, działając na podstawie licencji dealera i importera samochodowego ma pełne prawo do uczestniczenia w najlepszych aukcjach samochodowych, organizowanych przez działające w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie towarzystwa ubezpieczeniowe.

Warto dodać, że nie wszystkie aukcje samochodów z USA, są przedmiotem naszego zainteresowania. Pracownicy naszej firmy, są w stanie szybko zweryfikować czy warto poświęcać czas na uczestniczenie w tego typu działaniach. Stanowi to dowód ich pełnego profesjonalizmu i posiadanych kompetencji.

Bierzemy udział wyłącznie w takich aukcjach, w których wystawiane są pojazdy mechaniczne dobrej klasy, w tym auta osobowe, motocykle, łodzie, quady, maszyny i ciężki sprzęt. Każda, odbywająca się licytacja aut z USA jest poprzedzona bardzo dokładnym sprawdzeniem historii danego pojazdu mechanicznego, wykonywanym przez naszych pracowników.

Zobacz nasze licytacje na popularnych portalach aukcyjnych

Licytacje

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

  Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

  Sprzedaż / licytacja pojazdów Polska

  Telefon / Whatsapp: +48 519-877-016

  Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

  E-mail: biuro@automotousa.pl

  Sprzedaż / licytacja pojazdów USA

  Telefon / Whatsapp: +1 773-968-7870

  Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

  E-mail: biuro@automotousa.pl