Witamy na stronie

AUTOMOTOUSA

Nasza dynamicznie rozwijająca się firma specjalizuje się w takich usługach, jak import samochodów z USA i Kanady. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru konkretnej marki samochodu, jak i jednośladów czy łodzi motorowych, dopasowanych do indywidualnych preferencji danego klienta. Jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie w zakupie wybranego przez nią pojazdu, a także w dopełnieniu wymaganych formalności, związanych z jego importem. Od początku prowadzonej przez nas działalności świadczymy takie usługi, jak:

Zajmujemy się importem nie tylko samochodów osobowych, ale także kamperów, przyczep kempingowych, jachtów i łodzi motorowych. Oprócz tego w ofercie naszej firmy znajdują się wystawione na licytację motocykle, quady i sprzęt ciężki oraz maszyny. Proponujemy samochody uszkodzone, bezwypadkowe, jak również fabrycznie nowe, które możemy na życzenie klienta, sprowadzić z każdego miejsca w Stanach Zjednoczonych czy w Kanadzie.

W ramach świadczonych przez nas usług, zajmujemy się także frachtunkiem morskim, profesjonalnym przygotowywaniem dokumentacji do zarejestrowania pojazdu, rzeczoznawstwem, odprawą celną i tłumaczeniem dokumentów z języka angielskiego na polski. Każdy klient, który pragnie skorzystać z naszej zróżnicowanej oferty pojazdów i sprzętu ciężkiego, ma zapewniony transport wybranego pojazdu na terenie Unii Europejskiej. Osoby zainteresowane zakupem pojazdów uszkodzonych i tych, które uległy wypadkowi, mogą skorzystać z naszego wsparcia i powierzyć nam takie zadanie, jak naprawa aut z USA. Wykonywana jest ona w warsztatach, należących do naszej firmy i znajdujących się na terenie Polski. Zatrudnieni tam specjaliści są w stanie przystosować je do warunków europejskich, a także usunąć wszelkiego typu usterki, uszkodzenia lakieru czy wgniecenia w blacharce, przywracając uszkodzonym pojazdom ich dawny wygląd.

Proponowany przez nas import aut z USA, to oferta bezkonkurencyjna, co zdołało już potwierdzić wielu klientów, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług i obdarzyli naszą firmę szczerą rekomendacją. Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy, rezydują w 7 lokalizacjach na terenie USA – w Nowym Jorku, Chicago, Miami, Seattle, Houston, Savannah i Los Angeles. Oprócz tego korzystamy z największych portów kontenerowych, zlokalizowanych na terytorium Kanady i USA. Spore grono pracowników naszej firmy to stali mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, co ułatwia dotarcie do właściciela licytowanego pojazdu i wykonanie rzetelnych oględzin danego samochodu, jachtu, kampera lub sprzętu ciężkiego. Dzięki temu klient zainteresowany konkretnym pojazdem może mieć pewność, że podane przez jego właściciela informacje są potwierdzone i wiarygodne.

Jako importer aut z USA możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, a także kompetentnym zespołem pracowników. Stanowi to gwarancję tego, że świadczone przez nas usługi znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania danego klienta. W naszej firmie podejmujemy się bardzo trudnych zadań, wymagających poświęcenia na nie sporej ilości czasu i energii. Staramy się, aby obsługa klientów indywidualnych i firmowych była szybka, sprawna i efektywna.

Tym, co wyróżnia naszą firmę, są kompleksowe usługi i brak pośredników. Jako ceniona firma importująca auta z USA, nie zawieramy żadnych ukrytych i dodatkowych opłat w kosztach naszego doradztwa i pomocy. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, zawsze idzie w parze z atrakcyjnym cennikiem. Każdy klient, który pragnie powierzyć nam odbiór zlicytowanego pojazdu, może mieć pewność, że jesteśmy w stanie przetransportować go własnymi środkami na posiadane przez nas place przeładunkowe. W tym miejscu dokonujemy ich załadunku w kontenery. Dzięki temu dostawa zlicytowanych pojazdów i maszyn jest szybka oraz pozbawiona dodatkowych kosztów. Samochody sprowadzane z USA lub Kanady są dostarczane pod dowolnie wybrany adres klienta w ciągu pięciu lub sześciu tygodni. Dokonujemy niezbędnych opłat i czynności celnych, związanych z transportem kontenerowym. Istnieje także możliwość odebrania samochodu z naszego placu, znajdującego się na terenie Niemiec.

Zatrudniony w naszej firmie zespół pracowników jest w stanie przygotować profesjonalne tłumaczenie dokumentów i zorganizować wycenę rzeczoznawcy, potrzebną do rejestracji danego pojazdu mechanicznego. Jako wiodący importer aut z USA korzystamy m.in. z licencji dilera, co pozwala nam na uczestniczenie w największych aukcjach ubezpieczeniowych, jakie odbywają się na terenie Stanów Zjednoczonych. Bierzemy udział w takich licytacjach jak:

  • Copart,
  • IAAI,
  • Manheim,
  • Impact,
  • Salvage Center,
  • Itp.

Jako ceniony przez klientów importer aut z USA i Kanady, dokładnie sprawdzamy historię każdego pojazdu w dilerskich bazach danych – Carfax, Autocheck, NMVTIS czy Epic Vin i możemy przesłać ją w formie skanów na podany przez klienta adres mailowy lub pocztowy. Oprócz tego zajmujemy się przygotowywaniem profesjonalnej kalkulacji każdego wylicytowanego pojazdu wraz z przedstawieniem kosztów importu na terytorium Polski. Oferujemy naszym klientom możliwość indywidualnego wyszukania dla nich pojazdu z uwzględnieniem posiadanego budżetu finansowego, konkretnej marki czy dodatkowego wyposażenia.