Transport na terenie USA i Kanady

02

Samodzielne zorganizowanie takiej usługi jak transport na terenie USA i Kanady wybranych pojazdów mechanicznych, łodzi motorowych i jachtów czy motocykli, może być bardzo problematyczne.

Duże trudności w tym temacie napotykają osoby niedoświadczone w branży motoryzacyjnej lub nie zorientowane względem zasad, na których odbywa się import aut z USA lub Kanady.

Osoby zainteresowane zakupem pojazdów mechanicznych na terenie tych państw, nie muszą tracić swojego cennego czasu na samodzielne i niezwykle skomplikowane organizowanie transportu wybranego modelu auta, motocykla, quada czy łodzi motorowej. W ramach współpracy z naszą firmą, każdy klient może liczyć na pomoc, która polega na profesjonalnym, niezwykle sprawnym i efektywnym przewiezieniu wybranego modelu pojazdu mechanicznego do miejsca, gdzie zostanie on następnie załadowany na kontener płynący do Europy.

Nasza firma jako znany i ceniony importer pojazdów mechanicznych z USA i Kanady, współpracuje z zespołem wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem danej transakcji i dbają o to, aby wybrany przez klienta samochód, motocykl lub quad, trafił w odpowiednim terminie na kontener zmierzający w stronę Europy.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

    Dział logistyczny kontenery USA / Transporty EU

    Telefon / Whatsapp: +1 773-817-6196

    Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

    E-mail: transporty@automotousa.pl