Odprawa celna

05

Sprawna i profesjonalna odprawa celna, związana z takimi usługami jak import pojazdów z USA i Kanady, wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i kompetencji.

Zespół zatrudnionych w naszej firmie wykwalifikowanych pracowników gwarantuje, że realizowane przez nich odprawy celne, wszystkich powierzonych im pojazdów mechanicznych, łodzi motorowych i jachtów, a także sprzętu ciężkiego czy maszyn, zostaną zrealizowany w sposób prawidłowy oraz zgodny z międzynarodowymi przepisami, dotyczącymi transportu morskiego.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnia sprawne i fachowe załatwienie wszystkich formalności, wiążących się z importem samochodów z USA i Kanady. Oferowane przez nas zarządzanie dokumentami celnymi, usługi specjalne, a także załatwianie różnego typu formalności, nie wiąże się nigdy z ponoszeniem przez klienta ukrytych kosztów.

W ramach prowadzonej przez nas działalności, jaką jest import pojazdów mechanicznych z USA i Kanady, zapoznajemy każdego klienta z naszym szczegółowym cennikiem. Dotyczy on wszystkich realizowanych przez nas usług, związanych z odprawą celną odbywającą się, zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady, jak i kontynentu europejskiego.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

    Opłaty Celne / Agencja / Faktury / Przelewy do USA

    Telefon / Whatsapp: +1 312-450-5566

    Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

    E-mail: dokumenty@automotousa.pl