Transport na terenie Europy

04

Nasza firma zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług, do których należy również transport na terenie Europy, wybranych przez klientów pojazdów mechanicznych z USA i Kanady.

Jesteśmy w stanie zorganizować przewóz indywidualny lub zbiorowy do wskazanego przez zleceniodawców, miejsca odbioru konkretnego modelu jednośladu, łodzi motorowej, jachtu, samochodu osobowego, maszyny budowlanej czy sprzętu ciężkiego.

Realizowane przez nas usługi polegają na rzetelnym i terminowym organizowaniu przewozu na terenie Europy. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest atrakcyjny cennik, a także szybki i efektywny transport aut z USA.

Wybrany przez klienta pojazd mechaniczny lub łódź, jesteśmy w stanie dostarczyć do miejsca jego zamieszkania lub też należących do nas placów załadunkowych, znajdujących się na terenie Niemiec. Szybki transport pojazdów mechanicznych w Europie, który gwarantuje nasza firma, jest rezultatem wypracowanych przez nas przez lata, metod sprawnej logistyki i zarządzania flotą pojazdów, sprowadzanych z terenów USA i Kanady drogą morską.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

    Dział logistyczny kontenery USA / Transporty EU

    Telefon / Whatsapp: +1 773-817-6196

    Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

    E-mail: transporty@automotousa.pl