Licytacje pojazdów

01

Sprowadzanie pojazdów mechanicznych z terytorium USA i Kanady, cieszy się ogromną popularnością.

Ich nabycie jest możliwe w wyniku procesu jakim są licytacje. Nasza firma, działając na podstawie licencji dealera i importera samochodowego ma pełne prawo do uczestniczenia w najlepszych aukcjach samochodowych, organizowanych przez działające w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie towarzystwa ubezpieczeniowe.

Warto dodać, że nie wszystkie aukcje samochodów z USA, są przedmiotem naszego zainteresowania. Pracownicy naszej firmy, są w stanie szybko zweryfikować czy warto poświęcać czas na uczestniczenie w tego typu działaniach. Stanowi to dowód ich pełnego profesjonalizmu i posiadanych kompetencji.

Bierzemy udział wyłącznie w takich aukcjach, w których wystawiane są pojazdy mechaniczne dobrej klasy, w tym auta osobowe, motocykle, łodzie, quady, maszyny i ciężki sprzęt. Każda, odbywająca się licytacja aut z USA jest poprzedzona bardzo dokładnym sprawdzeniem historii danego pojazdu mechanicznego, wykonywanym przez naszych pracowników.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

  Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

  Sprzedaż / licytacja pojazdów Polska

  Telefon / Whatsapp: +48 519-877-016

  Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

  E-mail: biuro@automotousa.pl

  Sprzedaż / licytacja pojazdów USA

  Telefon / Whatsapp: +1 773-968-7870

  Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

  E-mail: biuro@automotousa.pl