Tłumaczenie dokumentów

07

Sprawna rejestracja samochodu z USA, wymaga dopełnienia wielu formalności, do których zaliczają się między innymi, oferowane przez naszą firmę, profesjonalne tłumaczenia dokumentów.

W ramach świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przetłumaczyć komplet otrzymanych dokumentów. Tego typu działania powierzamy wyłącznie sprawdzonym przez nas i wysoce wykwalifikowanym tłumaczom przysięgłym, którzy specjalizują się w prawie oraz w branży motoryzacyjnej.

To osoby posiadające uprawnienia do wykonywania tego zawodu, głównie w postaci licencji tłumacza przysięgłego. Gwarantujemy, że proponowane przez nas tłumaczenia dokumentów są w pełni akceptowane przez wszystkie polskie urzędy i wydziały komunikacji. Placówki te honorują przygotowaną przez nas i specjalnie opracowaną dokumentację.

Oferowane przez nas działania znacznie upraszczają proces rejestracji pojazdu z USA w Polsce, który wiąże się z posiadaniem dokumentacji wyłącznie w języku polskim.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

    Rzeczoznawca / Tłumaczenie dokumentów

    Telefon / Whatsapp: +1 773-817-6196

    Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 59

    E-mail: dokumenty@automotousa.pl