Naprawa pojazdów

08

Naszym klientom oferujemy naprawę pojazdów w naszych warsztatach!

Na życzenie klienta naprawiamy wylicytowane samochody w jednym z naszych profesjonalnych warsztatów. Jednym z nich jest Autolak-Service zakład istniejący od 1992 roku, specjalizujący się w naprawach powypadkowych wszystkich marek samochodów.

Naszą specjalnością są usługi blacharsko-lakiernicze jak i również naprawy mechaniczne. Zakład wyposażony jest w dwie profesjonalne komory lakiernicze oraz wszystkie niezbędne urządzenia – najnowszych technologii, pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naprawy są wykonywane z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych lakierników z pełnym profesjonalizmem, gwarantując najlepszą jakość usług. Posiadamy także swoją mieszalnie lakierów. Pracujemy dla Vw, Audi, Nissana, Fiata, Alfa Romeo, Iveco i wiele innych firm na rynku.

Liczna załoga zakładu odnosi wiele sukcesów w branży a także restauracji samochodów zabytkowych. Doświadczenie zostało docenione przez kolekcjonerów z różnych regionów Europy. Między innymi : Austria Belgia Niemcy Holandia a nawet Włochy.

Wysoka jakość świadczonych usług została doceniona przez wielu klientów i stała się naszą renomą. Firma współpracuje z wieloma partnerami wykonując lub współtworząc wyjątkowe projekty.

Jednym z takich projektów jest Współpraca z VW Racing Polska. Warsztat jest wyłącznym wykonawcą wszystkich prac lakierniczych w pojazdach rajdowych wytwarzanych przez tą firmę.

To Ty decydujesz o zakresie napraw i akceptujesz ich przewidywane koszty.

Każde zlecenie jest dla nas zawsze nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją. Jakość wykonywanych przez nas usług odzwierciedla zadowolenie naszych klientów. A to jest dla nas Najważniejsze ! Nie boimy się wyzwań, ani żadnych zadań specjalnych. Nasi współpracownicy doskonale wiedzą jak sobie poradzić z każdym powierzonym zadaniem. Dbamy o każdy szczegół zamówienia !

Udzielamy Gwarancji na wszystkie nasze usługi !

Warto wiedzieć że firma nie tylko pracuje wykonując dla nas projekty samochodowe !. Prowadzi szkolenia ucząc młodych lakierników a także udziela się w różnych organizacjach wypraw dookoła świata pomagając w organizacji wypraw , między innymi znanego podróżnika P. Andrzeja Sochackiego Prezesa klubu VAGABUNDA z siedzibą w PHOENIX stan Arizona.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Zobacz nasze realizacje

Galeria

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

  Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

  Sprzedaż / licytacja pojazdów Polska

  Telefon / Whatsapp: +48 519-877-016

  Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

  E-mail: biuro@automotousa.pl

  Sprzedaż / licytacja pojazdów USA

  Telefon / Whatsapp: +1 773-968-7870

  Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 52

  E-mail: biuro@automotousa.pl