Rzeczoznawstwo

06

Świadczone za pośrednictwem naszej firmy rzeczoznawstwo, dotyczące pojazdów mechanicznych, łodzi motorowych i jachtów, a także maszyn oraz sprzętu ciężkiego, sprowadzonego z USA i Kanady, wykonywane jest na najwyższym poziomie przez naszych przeszkolonych pracowników.

Rzetelna, sprawna i bardzo szczegółowa wycena konkretnego modelu motocykla, quada, łodzi motorowej, samochodu osobowego czy maszyny rolniczej, poprzedza dokonanie płatności za akcyzę. Tego typu usługa jest dedykowana klientom indywidualnym i firmowym, którzy zdecydowali się na zakup pojazdu mechanicznego z silnikiem o pojemności przekraczającej 2 litry.

Proponowane przez nas wyceny aut z USA, dotyczą także pojazdów mechanicznych ze znacznie mniejszymi silnikami. Jako znany oraz ceniony przez wielu klientów importer pojazdów mechanicznych z Kanady i USA, proponujemy każdemu zleceniodawcy wycenę rzeczoznawczą, ponieważ dzięki niej kwota akcyzy liczona jest od rzeczywistej wartości danego pojazdu, a nie od jego ceny katalogowej. Ma to szczególne znaczenie w przypadku samochodów, jednośladów czy jachtów powypadkowych i posiadających uszkodzenia.

Leader w imporcie pojazdów

Pojazdy z USA i Kanady

Dostawa pod drzwi

Kompleksowa organizacja transportu

Profesjonalna obsługa

Doświadczony zespół pracowników

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowość oferowanych usług

Masz więcej pytań? Napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń.

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest AUTOMOTOUSA. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności & cookies.

    Rzeczoznawca / Tłumaczenie dokumentów

    Telefon / Whatsapp: +1 773-817-6196

    Telefon / Whatsapp: +48 (14) 692 19 59

    E-mail: dokumenty@automotousa.pl