Sprawna rejestracja samochodów z USA i Kanady- z nami załatwisz wszystkie formalności

Sprawna rejestracja samochodów z USA i Kanady- z nami załatwisz wszystkie formalności

Szybka i sprawna rejestracja samochodów z USA i Kanady- z nami załatwisz wszystkie formalności, to usługa dedykowana wszystkim klientom. Dzięki niej nie musisz samodzielnie realizować wielu spraw urzędowych i celnych.

Użytkownicy forum internetowych, traktujących o tematyce motoryzacji, często są zainteresowani ofertą, jaką jest sprowadzanie auta z USA i Kanady. Zdaniem wielu z nich jest to wyjątkowo skomplikowane i czasochłonne. Nic bardziej mylnego! Jeśli jesteś osobą, która od pewnego czasu rozważa zakup samochodu i jego sprowadzenie spoza kontynentu europejskiego, to wszystkie działania związane z tym procesem, możesz powierzyć specjalistom z naszej firmy. Każdy klient, który zgłosi się do nas, może liczyć na pomoc i wsparcie na każdym etapie działania, jakim jest import auta z USA i Kanady. Proponowana przez nas oferta, poparta znajomością rynku aut z USA i Kanady, stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. Zdobyte przez naszych fachowców doświadczenie, pozwala im na szybkie i bezpieczne sprowadzenie pojazdu z Ameryki i Kanady, a także dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności, związanych z tym procesem.

Sprawna rejestracja samochodów z USA i Kanady- z nami załatwisz wszystkie formalności – zaufaj specjalistom z branży

W ramach prowadzonej przez nas działalności, jaką jest sprowadzanie aut z USA, możesz liczyć na fachową konsultację, już w trakcie odbywania się licytacji pojazdów. Nasi pracownicy są w stanie znaleźć dla Ciebie, zarówno nowy, jak i używany samochód z USA, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Działając na podstawie licencji dealera samochodowego, jesteśmy w stanie uczestniczyć w aukcjach samochodowych na terenie Kanady i USA. Nie musisz tracić czasu na sprawdzanie swojego wymarzonego samochodu w dilerskich bazach danych. Oferowane przez nas kompleksowe usługi, do których zalicza się import aut z USA, polegają między innymi na bezpiecznym przetransportowaniu samochodu do portu, z którego będzie on przewożony do Europy. Naszym obowiązkiem jest dopilnowanie tego, by wszystkie formalności związane z opłatami celnymi i pozwoleniem na wywóz samochodu z USA lub z Kanady, były dopełnione w sposób terminowy.

Dlaczego warto powierzyć nam sprowadzanie aut z USA i Kanady?

Popularna usługa, którą jest sprowadzanie aut z USA, nie wymaga od Ciebie samodzielnego organizowania transportu wybranego modelu pojazdu mechanicznego z naszego parkingu w Bremerhaven do Polski. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, jak zakup samochodu nowego z USA to również możesz powierzyć nam to zadanie. Podejmujemy się także wyszukania odpowiednich samochodów uszkodzonych, bez względu na ich model, rocznik czy markę. Sprowadzanie rozbitych aut z USA i Kanady nie nastręcza nam żadnych trudności, zarówno pod względem logistycznym, jak i formalnym. Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wybrany przez Ciebie pojazd, również ten wymagający kompleksowej naprawy. W ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy Ci także nowoczesne i profesjonalne usługi, takie jak naprawa sprowadzonych z USA i Kanady aut w wyspecjalizowanych warsztatach mechaniki pojazdowej.

Import samochodów z Ameryki nie wiąże się wbrew pozorom z wieloma skomplikowanymi procedurami. Nasza firma, szybko i sprawnie sprowadzi Twój wymarzony samochód ze Stanów do Polski. Spokojnie możesz pozostawić nam również kwestię załatwienia wszelkich, związanych z tym formalności.

Top
Auto Moto USA - Import Sprzedaż Licytacje Ogłoszenia